Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Futbol amerykańskiGetty Images / Na zdjęciu: Futbol amerykański

Tragedia w USA. Barry Bennett i jego żona zamordowani. Głównym podejrzanym ich syn

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Do strasznej zbrodni doszło w Stanach Zjednoczonych. Były gracz NFL, Barry Bennett i jego żona zostali znalezieni martwi w swoim domu. Głównym podejrzanym jest ich 22-letni syn Dylan.

Jak informuje CNN, ciała Barry'ego Bennetta i jego żony Carol odnalazł w środę przyjaciel rodziny, który zaniepokojony brakiem odpowiedzi na wiadomości i telefony wybrał się do domu 63-latków. Wtedy odkrył, że doszło do strasznej zbrodni i powiadomił policję.

Stróże prawa ustalili, że zabójstwa mógł dokonać 22-letni syn pary, Dylan Bennett. Uciekł on niebieskim samochodem marki Hyundai. W mediach opublikowano jego numery rejestracyjne. - Każdy, kto ma informacje o miejscu jego pobytu, powinien zadzwonić do biura szeryfa hrabstwa Todd - przekazała policja. Dylan Bennett ma być oskarżony o dwa morderstwa.

Barry Bennett to były zawodnik Minnesoty Vikings. - To tragiczna strata, jesteśmy zasmuceni śmiercią Barry'ego i jego żony Carol - przekazał klub w mediach społecznościowych.

Bennett w NFL grał przez jedenaście lat. Od 1978 roku był zawodnikiem New Orelans Saints, a następnie grał dla New York Jets i właśnie Minnesoty Vikings.

Zobacz także:
Rekordowa sprzedaż klubu! Brooklyn Nets kupieni za 2,35 miliarda dolarów
Najbardziej wartościowe kluby na świecie. Wysokie miejsce Realu Madryt i Barcelony

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL