Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cody Latimer (z prawej)PAP/EPA / TANNEN MAURY / Na zdjęciu: Cody Latimer (z prawej)

Groził, że wszystkich zabije. Gracz NFL wpadł w furię podczas gry w pokera

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Futbolista Washington Redskins, Cody Latimer, trafił do aresztu policyjnego pod zarzutem użycia broni palnej. Do incydentu doszło podczas gry w pokera w domu przyjaciela 27-letniego sportowca.

"Gracz NFL z pistoletem w ręku groził, że zabije wszystkich podczas kłótni przy grze w pokera z powodu rzekomej napaści seksualnej na jego czteroletniego syna" - pisze portal rt.com.

Krewkim sportowcem okazał się skrzydłowy Washington Redskins, Cody Latimer, który po przyjeździe na miejsce zdarzenia policjantów został aresztowany. Zarzuca mu się napaść drugiego stopnia i nielegalne użycie broni.

W trakcie sprzeczki 27-latek miał uderzyć swojego przyjaciela Rodericka Englisha w głowę bronią. Wcześniej Latimer podobno oddał dwa strzały w kierunku mężczyzny, ale za każdym razem chybił.

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w ostatni weekend w domu Englisha w Colorado. W imprezie suto zakrapianej alkoholem brało udział osiem osób. Wątek rzekomego przestępstwa na tle seksualnym nie został odtajniony.

Obrońca Latimera, futbolista wyszedł już na wolność po wpłaceniu kaucji w wysokości 25 tys. dolarów, zdradził jedynie, że śledczy podejrzewają jednego z uczestników gry w pokera w Colorado o wykorzystanie seksualne małego dziecka.

Zobacz:
Premier League. Afera z udziałem reprezentanta Anglii. Callum Hudson-Odoi oskarżony o gwałt
Premier League. Afera obyczajowa w Anglii. Policja przesłuchała Johna Stonesa

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL