WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pietrow pewny posady w Caterhamie

Nataniel Piórkowski
Nataniel Piórkowski
[tag=8579]Witalij Pietrow[/tag] uważa, że w tym sezonie pokazał sie z wystarczająco dobrej strony, aby w następnym roku utrzymać miejsce w [tag=16650]Caterham F1 Team[/tag], które rzutem na taśmę odebrał w lutym Jarno Trullemu.

 - Oczywiście zawsze chcesz osiągnąć coś więcej. Na przykład w pierwszej części sezonu, podczas kwalifikacji mógłbym częściej pokonywać mojego partnera z zespołu. Wtedy byłbym całkowicie usatysfakcjonowany. Sytuacja wygląda bardzo dobrze. Jestem zadowolony z mojej pracy w siedemdziesięciu, może osiemdziesięciu procentach. W wyścigach pokazałem dobrą prędkość i nie popełniłem zbyt wielu błędów, więc myślę, że pomimo zmiany zespołu, stałem się lepszym kierowcą - powiedział Pietrow rosyjskim mediom.

Wciąż nie wiadomo jednak, czy kierowca z Wyborga utrzyma miejsce w ekipie Tony’ego Fernandesa. Wydaje się jednak, że wszystko uwarunkowane jest decyzją Heikkiego Kovalainena, którego ostatnio coraz częściej łączy się z przejściem do Saubera.  - Byłbym zmartwiony, gdybyśmy musieli mówić o odejściu lub zwolnieniu mnie z Caterhama. Notowałem dobre wyniki i wykonałem solidną pracę wewnątrz samego zespołu, więc nie widzę powodu, aby tak się stało.

 

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL