Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Senna żałuje rozbicia bolidu w treningu

Nataniel Piórkowski
Nataniel Piórkowski
[tag=2241]Bruno Senna[/tag] stracił w piątek godzinę jazd na torze, przez rozbicie swojego bolidu na ścianie dwudziestego zakrętu. Brazylijczyk jest jednak dobrej myśli przed dalszą częścią weekendu.

- To nie był idealny dzień, ale i tak wiele dowiedziałem się o samochodzie i mamy nakreślony dobry kierunek prac na sobotę. W drugim treningu popełniłem błąd i zaliczyłem kontakt ze ścianą, co zaowocowało uszkodzeniem samochodu. Dawałem z siebie wszystko, ale na takich torach jak ten może się to skończyć wylądowaniem na bandach. Nie ma zbyt wielu uszkodzeń, więc po naprawach powinniśmy być w pełni przygotowani do sobotnich zajęć.

Kierowca Williams F1 Team przyznał, że celem jego ekipy jest wywalczenie miejsca w pierwszej dziesiątce, ale z uwagi na bardzo zacieśnioną konkurencję może to być bardzo trudne. - Naszym celem jest czołowa dziesiątka, ale stawka jest bardzo zwarta, więc ponownie będziemy musieli bardzo mocno się starać. Na ulicznych, wolnych obiektach, dobre kwalifikacje są podstawą, ale nie skłamię jeśli powiem, że nasi rywale są tu bardzo mocni.

Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL