Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Williams zachwycony postawą Felipe Massy

Rafał Lichowicz
Rafał Lichowicz
Sir Frank Williams jest pełen optymizmu przed rozpoczęciem nowego sezonu Formuły 1. Jego zespół zbiera pozytywne recenzje, a szef chwali duet kierowców na sezon 2014.

- Felipe (Massa) jest wciąż głodny sukcesów i pełen pasji do wyścigów, co uderzyło we mnie od razu podczas naszej rozmowy w ubiegłym roku. Uwielbiam pracę z kierowcami wyścigowymi z krwi i kości, a Felipe zdecydowanie należy do tej kategorii - powiedział założyciel legendarnego zespołu Sir Frank Williams.

Williams Martini Racing liczy na bogate doświadczenie swojego nowego zawodnika, który ma za sobą blisko 200 wyścigów Formuły 1. - Przynosi do zespołu zimną krew i ogromne doświadczenie zarówno w zakresie rozwijania bolidu, jak i odpowiedniego przygotowania podczas weekendu Grand Prix - stwierdził Williams.

Felipe Massa będzie mógł się przekonać czy jest życie po FerrariFelipe Massa będzie mógł się przekonać czy jest życie po Ferrari
Szefostwo stajni z Grove liczy również na udany sezon w wykonaniu ubiegłorocznego debiutanta Valtteriego Bottasa, który tym razem może otrzymać szansę zaprezentowania swoich umiejętności, w bardziej konkurencyjnym bolidzie.

- Niestety w poprzednim roku nie mogliśmy mu dostarczyć bolidu, w którym mógłby zaprezentować swój prawdziwy potencjał. Mimo tego udało mu się pojechać świetnie w Kanadzie podczas kwalifikacji (3.miejsce - przyp.red.) i Stanach Zjednoczonych (8. miejsce w wyścigu) - powiedział Williams.

- Jesteśmy przekonani, że po swoim debiutanckim sezonie okrzepł i będzie w stanie osiągać lepsze rezultaty w nowej kampanii - dodał.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Susie Wolff: Dla rodziny zrezygnuję z wyścigów

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL