Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Właściciel Toro Rosso: Stać nas na wysokie miejsce

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Pomimo tego, że w tegorocznym sezonie Toro Rosso będzie reprezentowane przez debiutantów, to Dietrich Mateschitz jest spokojny. - Powinno być dobrze, stać nas na wysokie miejsce - oświadczył.

Toro Rosso w poprzednim sezonie zajął 7. miejsce na koniec. Przed startem tegorocznych mistrzostw świata, ekipa z Faenzy po odejściu Daniiła Kwiata do Red Bull Racing musiała przebudować swój skład. Zatrudniono dwóch debiutantów - Maxa Verstappena i Carlosa Sainz jr., którym zawieszono wysoko poprzeczkę.


Franz Tost, szef stajni przyznał, iż jest optymistycznie nastawiony przed nowym sezonem. Dodał także, że młody skład Toro Rosso zaskoczy kilka osób. Taką opinie podziela właściciel zespołu Dietrich Mateschitz, który liczy na to, iż pozycja w klasyfikacji konstruktorów będzie dużo lepsza.

- Mamy dwóch świetnych młodych kierowców. Cel się nie zmienił. Toro Rosso jest szkołą F1 dla młodych talentów. Podzielam zdanie Franza Tosta i na koniec mistrzostw świata powinniśmy się znaleźć na piątym miejscu - przyznał Mateschitz w rozmowie z serwisem Autosport.

Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy Toro Rosso zajmie 5. miejsce na koniec sezonu 2015?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL