Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michael Schumacher (po lewej) i Flavio Briatore Getty Images / Vladimir Rys / Na zdjęciu: Michael Schumacher (po lewej) i Flavio Briatore

Falvio Briatoe uspokaja fanów Ferrari

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Włoch ma nadzieję, że w sezonie 2017 Mercedes GP będzie miał godnych siebie rywali. Zdaniem wielu obserwatorów będzie to Ferrari, które było najszybsze podczas przedsezonowych testów.

Były kontrowersyjny szef zespołu Renault został poproszony przez dziennikarza Leo Turriniego o podzielenie się uwagami, odnośnie podekscytowania się Włochów walką o tytuł przez Scuderia Ferrari w sezonie 2017.

- Nie podzielam tego optymizmu dotyczącego Ferrari - odpowiedział Flavio Briatore.

- Rozumiem te uczucia po testach w Barcelonie, ale wątpię, czy wyniki te można uznać za wiarygodne. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić, aby Mercedes miał teraz taką stratę, zwłaszcza, iż dominowali jeszcze pod koniec listopada. Uważam, że Niemcy coś ukrywają - dodał.

Włoch po cichu liczy jednak, że tegoroczna rywalizacja będzie wyrównana. - Chciałbym zrównoważonych mistrzostw, aby więcej kierowców konkurowała między sobą - zakończył Briatore.

ZOBACZ WIDEO Himalaista Adam Bielecki: nawet jeśli urwie mi nogę, do końca będę walczył o życieOglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Ferrari będzie lepsze od Mercedesa w sezonie 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL