WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Mercedes AMG F1 / Wolfgang Wilhelm / Na zdjęciu: Lewis Hamilton

Lewis Hamilton: Jestem szczęśliwszy niż kiedyś

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 przyznał, że jest obecnie szczęśliwszym kierowcą niż na początku swojej kariery. Lewis Hamilton nawiązał także do swojego rozrywkowego życia.

- Na początku mojej kariery czułem się uwięziony, bez możliwości wykonania ruchu - wspomina Lewis Hamilton swoje początki w Formule 1.

- Wtedy wystarczyło mi, że dostałem się do F1 i że to najlepsza praca na świecie. Natomiast poza bolidem nie czułem się dobrze. Nie byłem spełniony. Wykorzystywałem tylko 10 procent mojego potencjału - dodał.

Swój pierwszy tytuł Brytyjczyk zdobył w 2008 roku. Później jednak McLaren nie był konkurencyjny i Hamilton przeniósł się do Mercedesa, z którym wygrał trzy tytuły mistrzowskie. Oprócz tego kierowca rozwinął się także w prywatnym życiu.

- Jeżdżę po całym świecie, interesuję się muzyką oraz modą, spotykam się ze znanymi ludźmi. Często zapominamy, że nie żyjemy wiecznie, a życie jest za krótkie. Nie lubię marnować ani minuty. Boję się, że coś przegapię, dlatego staram się mocno wydłużać moje dni - zakończył Hamilton.

ZOBACZ WIDEO: Dramatyczny debiut Polaka w IO. "Traciłem świadomość i nie wiedziałem, gdzie jestem"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Lewis Hamilton wygra ostatni wyścig sezonu 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL