WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica w rozmowie z inżynierem Williamsa

Robert Kubica rozchwytywany przez fanów. Miły gest Williamsa

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Gdy tylko zakończyła się poranna sesja testowa, grupa fanów czekała na Roberta Kubicę w padoku. Na ładny gest zdecydował się Williams, który zaprosił do swojego motorhome kibiców polskiego kierowcy.

Podczas porannej sesji testowej Robert Kubica pokonał jedno okrążenie toru Catalunya w czasie 1:19.253. Był to siódmy rezultat z całej stawki, ale warto podkreślić, że 33-latek już w połowie dnia poprawił wtorkowy rezultat Olivera Rowlanda. Środowy wynik Kubicy jest też znacznie lepszy od tego, jaki Lance Stroll osiągnął w sobotnich kwalifikacjach do Grand Prix Hiszpanii.

Gdy zegar na obiekcie w stolicy Katalonii wskazał na przerwę obiadową, Kubica nie mógł jednak narzekać na brak zajęć. Pod motorhomem Williamsa ustawił się szereg fanów i 33-latek przez dłuższą chwilę rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Na ładny gest zdecydowała się też ekipa z Grove. Zaprosiła ona do swojego motorhome'u kibiców z Polski, którzy przybyli do Barcelony z ogromną flagą z napisem "Forza Robert". Mogli oni przez dłuższą chwilę obserwować jazdę krakowianina z siedziby zespołu na torze Catalunya. Kubica jeszcze przed rozpoczęciem popołudniowej sesji testowej ma złożyć autograf na sektorówce.

-

ZOBACZ WIDEO Ekspert wróży Kubicy błyskawiczny powrót. "Jego wyniki są niewiarygodne!"


Wyścigi Formuły 1 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanałach Eleven Sports dostępnych na platformie WP Pilot!

Czy jesteś zadowolony z występu Roberta Kubicy w porannej sesji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):