WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica w garażu Williamsa

Robert Kubica podzielił się wrażeniami z meczu Polska - Litwa

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Podczas towarzyskiego spotkania Polska - Litwa, na stadionie PGE Narodowy obecny był Robert Kubica. 33-latek na pomocą Instagrama podzielił się wrażeniami z tego spotkania. Wcześniej Polak pojawił się na konferencji Grupy Lotos.

Po tym jak Robert Kubica wrócił do Formuły 1 w roli kierowcy rezerwowego i rozwojowego Williamsa, często publikuje materiały na jednym z portali społecznościowych. We wtorek podczas towarzyskiego meczu Polska - Litwa na PGE Narodowym w Warszawie, krakowianin podzielił się dwoma filmikami, a na jednym widzimy dużą flagę z napisami "Robert Kubica".

Kilka godzin przed meczem odbyła się z kolei konferencja Grupy Lotos, na której oznajmiono, że Kubica będzie twarzą marki Dynamic. Podobizna kierowcy Williamsa będzie znajdować się na puszkach napoju energetycznego oraz opakowaniach oleju silnikowego. 

- W ciągu pierwszych 5 miesięcy tego roku trzykrotnie zwiększyliśmy sprzedaż napoju energetycznego Dynamic. Udział Roberta Kubicy w promocji napojów Dynamic podkreśla najwyższą jakość tych produktów. Dzięki temu liczymy na jeszcze lepszy wynik w drugiej połowie roku - mówił Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Kamil Glik pojedzie do Rosji. Tak przechodził testy sprawnościowe


Wyścigi Formuły 1 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanałach Eleven Sports dostępnych na platformie WP Pilot!

Czy zamierzać kupować produkty Grupy Lotos?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):