WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica w garażu Williamsa

Robert Kubica podzielił się wrażeniami z meczu Polska - Litwa

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Podczas towarzyskiego spotkania Polska - Litwa, na stadionie PGE Narodowy obecny był Robert Kubica. 33-latek na pomocą Instagrama podzielił się wrażeniami z tego spotkania. Wcześniej Polak pojawił się na konferencji Grupy Lotos.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!
Po tym jak Robert Kubica wrócił do Formuły 1 w roli kierowcy rezerwowego i rozwojowego Williamsa, często publikuje materiały na jednym z portali społecznościowych. We wtorek podczas towarzyskiego meczu Polska - Litwa na PGE Narodowym w Warszawie, krakowianin podzielił się dwoma filmikami, a na jednym widzimy dużą flagę z napisami "Robert Kubica".

Kilka godzin przed meczem odbyła się z kolei konferencja Grupy Lotos, na której oznajmiono, że Kubica będzie twarzą marki Dynamic. Podobizna kierowcy Williamsa będzie znajdować się na puszkach napoju energetycznego oraz opakowaniach oleju silnikowego. 

- W ciągu pierwszych 5 miesięcy tego roku trzykrotnie zwiększyliśmy sprzedaż napoju energetycznego Dynamic. Udział Roberta Kubicy w promocji napojów Dynamic podkreśla najwyższą jakość tych produktów. Dzięki temu liczymy na jeszcze lepszy wynik w drugiej połowie roku - mówił Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Kamil Glik pojedzie do Rosji. Tak przechodził testy sprawnościowe
Czy zamierzać kupować produkty Grupy Lotos?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):