Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

Uroczysta kolacja Williamsa. Robert Kubica w roli głównej

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Williams zorganizował w Brazylii uroczystą kolację, w trakcie której podziękował swoim pracownikom za pracę w tym sezonie. Kluczową rolę odegrał na niej Robert Kubica.

Do zakończenia obecnego sezonu Formuły 1 pozostały już tylko dwa wyścigi. W najbliższy weekend najlepsi kierowcy świata rywalizować będą w Brazylii, a następnie cała stawka przeniesie się do Abu Zabi. W tej sytuacji Williams, jak ma to w swoim zwyczaju, postanowił zorganizować uroczystą kolację, w trakcie której podziękował swoim pracownikom za trudy pracy w ostatnich dwunastu miesiącach.

Jedną z głównych ról na kolacji w Sao Paulo odgrywał Robert Kubica. - Najlepszy gospodarz w historii?! Kto nie kocha Roberta Kubicy? Dziękuję za zespołową kolację! - napisała na Instagraie Sophie Ogg, która w zespole z Grove zajmuje się komunikacją i PR.

Kolacja w jednej z brazylijskich restauracji nie jest równoznaczna z pożegnaniem Kubicy z Williamsem. Polak ciągle walczy o rolę etatowego kierowcy w tym zespole w sezonie 2019. W najbliższym czasie nie powinniśmy się jednak spodziewać oficjalnych wieści w tej sprawie. Claire Williams zapowiedziała bowiem, że nazwisko drugiego kierowcy ogłoszone zostanie na zakończenie sezonu.

- Nie chcemy psuć niespodzianki - stwierdziła szefowa ekipy z Grove.

Wcześniej kontrakt na sezon 2019 z brytyjskim zespołem podpisał George Russell. 20-latek obecnie ściga się w Formule 2, gdzie jest o krok od wywalczenia tytułu mistrzowskiego. 


ZOBACZ WIDEO Grzegorz Panfil: Po tym sezonie zobaczę czy stać mnie na to, żeby grać dalej w tenisa. Nie chciałbym kończyć kariery

Czy Williams podpisze kontrakt z Robertem Kubicą na sezon 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL