Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Michael Schumacher

Żona Schumachera przerwała milczenie ws. męża. "Michael nigdy się nie podda"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Od blisko 5 lat na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera wypowiada się głównie menadżerka kierowcy. Teraz ujawniono treść listu, jaki żona byłego mistrza F1 wysłała do muzyka Saschy Herchenbachema.

W grudniu minie piąta różnica tragicznego wypadku Michaela Schumachera. Były kierowca Formuły 1 podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach uderzył głową o głaz i od tamtego czasu walczy o powrót do normalności. Informacje przekazywane przez menadżerkę Sabine Kehm są szczątkowe i dotyczą głównie dyskrecji, o jaką prosi rodzina.

Milczenie przerwała żona Corinna Schumacher. Niemiecki magazyn "Bunte" opublikował rozmowę z muzykiem Saschą Herchenbachem, który w grudniu 2014 roku napisał piosenkę dla kierowcy pt. "Born To Fight". Utwór na płycie CD wysłał do rodziny Schumachera, a odpowiedź otrzymał właśnie od Corinny.

Piosenka zadedykowana Schumacherowi:

"Wszyscy wiemy, że Michael to wojownik i nigdy się nie podda" - napisała żona 49-latka. - Nie spodziewałem się, że dostanę odpowiedź. List był ręcznie napisany i podpisany imieniem Corinny. Napisała, że jest bardzo wdzięczna za prezent, który pomaga rodzinie przerwać trudny moment - przyznał autor utworu Sascha Herchenbach.

Magazyn nie informuje jednak, kiedy list został wysłany. Schumacher z rodziną ma przebywać w Szwajcarii, w swojej posiadłości nad jeziorem Genewa. Żona stworzyła mu specjalne warunki do rehabilitacji, a nad jego zdrowiem czuwa 15-osobowy zespół. Informacje na temat aktualnego stanu kierowcy nie są jednak przekazywane do mediów.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Inter rozbity! Porażka kosztowała ich pozycję wicelidera [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL