WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

Williams nie pozwala zapomnieć o Kubicy. Kolejny materiał poświęcony Polakowi (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Williams przedstawił specjalny film, na którym Robert Kubica opowiada o dniu, kiedy ogłoszono jego kontrakt z zespołem na sezon 2019. - To było świetne uczucie - zdradza polski kierowca.

Sezon w Formule 1 dobiegł końca, ale Williams robi wiele, aby zainteresowanie kibiców jego zespołem nie zmalało. W ostatnich dniach osoby odpowiedzialne za PR i marketing w ekipie z Grove publikują w sieci kolejne materiały wideo związane z Robertem Kubicą.

Po tym jak w ostatnich dniach można było zobaczyć w social mediach wideo podsumowujące testy w Abu Zabi oraz film stworzony z okazji 34. urodzin Kubicy, nadszedł czas na materiał poświęcony dniu, kiedy ogłoszono kontrakt Polaka na sezon 2019.

- To był pracowity dzień. Pojawiło się spore zainteresowanie ze strony mediów i kibiców. Sporo się działo. To było świetne uczucie - wspomina na nagraniu Kubica.

Do ogłoszenia umowy Kubicy doszło w Abu Zabi w czwartek poprzedzający weekend wyścigowy na Yas Marina. Zbiegło się to w czasie z planowanym wcześniej występem krakowianina w sesji treningowej. - Następnego dnia, o poranku, zaczęliśmy pracować pod kątem roku 2019. To był czas, aby się skoncentrować. Wejście do garażu było dziwnym przeżyciem. Zobaczyłem chłopaków, których przecież bardzo dobrze znam. Mogłem się z nimi przywitać. To było coś przyjemnego - dodaje kierowca z Polski.

ZOBACZ WIDEO: Włodzimierz Zientarski: Powrót Kubicy to w pewnym sensie medyczny cud

Czy Robert Kubica poradzi sobie ze startami w F1 po tak długiej przerwie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL