Najnowsze Wyniki/Kalendarz
samochód Williamsa w budynku SenatorWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: samochód Williamsa w budynku Senator

Williams podgrzewa atmosferę. Wyciekła nazwa potencjalnego sponsora

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Williams umiejętnie podgrzewa atmosferę przed prezentacją malowania samochodu, jakim w sezonie 2019 startować będzie Robert Kubica. Do sieci wyciekła też nazwa firmy, która ma zostać sponsorem tytularnym zespołu z Grove.

O godz. 16 Williams zaprezentuje światu malowanie swojego samochodu na sezon 2019. Będzie się ono mocno różnić od tego, jakie widzieliśmy w ostatnich latach, bo wygasła umowa sponsorska pomiędzy ekipą z Grove a Martini. Producent wermutu był sponsorem Brytyjczyków od sezonu 2014.

Kierowcy chwalą zmiany w F1. Czytaj więcej! 

Stajnia z Grove umiejętnie podgrzewa atmosferę przed poniedziałkową prezentacją, publikując w social mediach grafiki dedykowane nowemu malowaniu.

Williams zamieścił na Instagramie kilka fotografii, na których widoczne są niektóre elementy samochodu. Zdjęcia utrzymane są jednak w odcieniach szarości, przez co trudno odgadnąć jakie kolory ostatecznie przyjmie model FW42.

Poniedziałkowa ceremonia w fabryce będzie nie tylko prezentacją nowego malowania. W trakcie trwania imprezy poznamy też nazwę sponsora tytularnego. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to firma ROKiT. Należy ona do grupy ROK Brands, w skład której wchodzą przedsiębiorstwa związane z alkoholem, napojami energetycznymi, kosmetykami czy... telefonami.

Red Bull niepewny pozostania w F1. Czytaj więcej! 

I to właśnie telekom odpowiedzialny za dystrybucję aparatów telefonicznych miałby zostać tytularnym partnerem Williamsa. Firmę miał zdradzić fakt, że zaczęła ona obserwować Williamsa na Twitterze. Jest to jedyna ekipa Formuły 1, jaką ROKiT śledzi w mediach społecznościowych.

Prezentacja Williamsa rozpocznie się o godz. 16 i obecny na niej będzie Robert Kubica. Portal WP SportoweFakty zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia. 

ZOBACZ WIDEO: Maciej Wisławski: Z Hołowczycem byliśmy jak ogień i woda. To był idealny duet

Czy dzięki Robertowi Kubicy wyniki Williamsa w sezonie 2019 pójdą w górę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL