WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: GP Australii 2019 - wyścig formuły 1 na żywo za darmo! Gdzie oglądać w TV, stream online, o której start?

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Czas na pierwsze zmagania kierowców Formuły 1 w tym sezonie! Na początek zmagania w dalekiej Australii. Wyścig wystartuje już w niedzielę o godzinie 6:10. Transmisja w Eleven Sports 1.

Grand Prix Australii 2019: wyścig na żywo. Transmisje F1 na żywo w telewizji.

Czas na pierwszą odsłonę nowego sezonu Formuły 1! Kierowcy rozpoczęli zmagania w Australii. Po niezbyt udanych kwalifikacjach Robert Kubica wystartuje do wyścigu z ostatniego pola startowego. Pierwszy wyścig w sezonie 2019 rozpocznie się w niedzielę (17 marca) o godzinie 6:10 czasu polskiego. Transmisja telewizyjna w Eleven Sports 1. Dobrą informacją dla polskich kibiców jest fakt, że każdy wyścig od 45 minuty po rozpoczęciu, będzie transmitowany na TVP Sport.

Grand Prix Australii 2019 na żywo w internecie. Stream online.

Transmisję z wyścigu o Grand Prix Australii 2019 można oglądać również na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie WP Pilot oraz elevensports.pl, Ipla TV oraz Player. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Od 45 minuty każdego wyścigu kibice będą mogli śledzić darmową transmisję na sport.tvp.pl. Wszystkie wymienione usługi są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE na portalu WP SportoweFakty.

Transmisję ze wszystkich sesji treningowych i kwalifikacji w trakcie całego sezonu można oglądać na żywo na antenach Eleven Sports.

Początek wyścigu o GP Australii 2019:
6:10.Transmisja TV: Eleven Sports 1, TVP Sport (od 45 minuty wyścigu). Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV, Player, sport.tvp.pl (od 45 minuty wyścigu).

Czy Robert Kubica ukończy Grand Prix Australii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL