Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Telewizja Polska chwali się wynikami. Świetna oglądalność Roberta Kubicy

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Marek Szkolnikowski na Twitterze poinformował, że GP Bahrajnu z udziałem Roberta Kubicy oglądało w stacji TVP Sport 430 tysięcy widzów. To świetny rezultat, tym bardziej, że wyścig Formuły 1 był transmitowany dopiero od 45. minuty.

Wyścig Formuły 1 o GP Bahrajnu cieszył się dużą oglądalnością w stacji TVP Sport, znacznie większą niż premierowy w Australii. Wtedy oglądalność była na poziomie 186 tysięcy.

Teraz przed telewizorami zasiadło 430 tysięcy, co jest wynikiem ponad dwukrotnie wyższym. Takie dane przekazał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Zobacz także: F1: dyrektor Eleven Sports o sytuacji Kubicy i Williamsa. "Nie oczekujmy cudów"

Warto odnotować, że w stacji TVP Sport wyścig Formuły 1 był transmitowany dopiero od 45. minuty.

Przy okazji dyrektor TVP Sport podał, że średnia oglądalność meczu Wisły Kraków z Legią Warszawa była na poziomie 1,2 mln widzów.

Robert Kubica ukończył wyścig na 16 miejscu, ale dzięki pechowi innych kierowców sprawdził się w walce. Wygrał Lewis Hamilton, jednak najlepszym kierowcą był zdecydowanie Charles Leclerc.

ZOBACZ WIDEO: Andrzej Borowczyk: Orlen już wiele lat temu chciał kupić miejsce dla Kubicy w F1Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy oglądałeś wyścig F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL