WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Robert Kubica w reklamie loterii Orlenu. Do wygrania wielkie pieniądze

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Serwis "wirtualnamedia.pl" informuje, że PKN Orlen rusza z największą w historii loterią zdrapkową. Pula nagród to 11 mln złotych. Akcję wspiera kampania reklamowa z Robertem Kubicą na czele.

Orlen przed tym sezonem Formuły 1 podpisał umowę sponsorką z Williamsem, grupą, w której jeździ Robert Kubica. Według nieoficjalnych informacji, firma paliwowa z Płocka za rok sojuszu z brytyjską ekipą zapłaciła ok. 10 mln euro.

Orlen chce korzystać z wizerunku 34-latka w celach promocyjnych. Kubica wystąpił w kampanii reklamowej, której celem jest nagłośnienie największej w historii loterii zdrapkowej. Pula nagród to 11 mln złotych. Do wygrania będą samochody a nawet wyjazdy na Grand Prix F1.

Zobacz także: F1: Robert Kubica już w spotach Orlenu. Firma chwali się obecnością w Formule 1 (wideo)

- Zaplanowaliśmy długoterminową kampanię promocyjną z wykorzystaniem wizerunku Roberta Kubicy, której celem jest promocja naszych paliw jak również produktów pozapaliwowych. Dzięki temu projektowi chcemy zwiększyć świadomość i udział w rynku produktów marki własnej - mówi Jarosław Skorupa, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen, którego wypowiedzi cytuje serwis "wirtualnamedia.pl".

Zobacz także: F1: Williams i Kubica przed ogromną szansą w Baku. Jak nie teraz, to kiedy?

Spot reklamowy będzie emitowany od 24 kwietnia w telewizji i na platformach VOD. W maju dodatkowo rozpocznie się ogólnopolska kampania billboardowa.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 106. Andrzej Borowczyk o dramatycznym wypadku Kubicy: W głowie kołatały się najgorsze myśli

Czy Orlen powinien finansować powrót Roberta Kubicy do F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL