Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica na torze SakhirMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica na torze Sakhir

F1: Williams z kolejnym partnerem. Umowę podpisano na wiele lat

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Williams przed Grand Prix Azerbejdżanu pochwalił się pozyskaniem nowego partnera. Na współpracę z zespołem zdecydował się "Financial Times". Szczegółów oraz wartości kontraktu nie ujawniono. Wiadomo tylko, że umowa została podpisana na kilka lat.

Chociaż Williams znajduje się na dnie Formuły 1, to ostatnio firma dość dobrze radzi sobie z pozyskiwaniem partnerów i sponsorów. Najlepszym dowodem na to jest umowa pomiędzy stajnią z Grove a "Financial Times".

"Mamy przyjemność ogłosić wieloletnie partnerstwo. Zwiększy ono widoczność obu marek na globalnym rynku, wśród wpływowych odbiorców i połączy nasze zasoby marketingowe, umożliwiając partnerom naszego zespołu dostęp do zintegrowanych rozwiązań sponsorskich i reklamowych" - głosi komunikat Williamsa.

Czytaj także: Haas ma nowego kierowcę 

Zgodnie z kontraktem, oficjalnie współpraca rozpocznie się wraz z Grand Prix Azerbejdżanu. Dla "Financial Times" jest to pierwszy w historii kontrakt podpisany z ekipą F1.

W ramach współpracy na modelu FW42 znajdzie się logo brytyjskiej gazety w pozostałych wyścigach sezonu 2019.

Czytaj także: Robert Kubica szczerze o sytuacji Williamsa 

- Cieszę się, że mogę ogłosić "Financial Times" jako nowego partnera naszej ekipy. W ciągu ostatnich lat krajobraz, jeśli chodzi o marketing i ekspozycję marki mocni się zmienił. W całym sporcie, nie tylko w F1. Możliwość współpracy z "FT" w celu wykorzystania nowych dziedzin mediów oraz skorzystania z cyfrowego świata jest dla nas niezwykle ekscytująca - ogłosiła Claire Williams, szefowa brytyjskiego zespołu.

ZOBACZ WIDEO: Spróbowaliśmy sił w symulatorze Formuły 1. Teraz każdy może poczuć się jak Robert Kubica!

Czy obawiasz się o przyszłość Williamsa w F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL