Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Robert Kubica nie zapomniał o Dniu Dziecka. Specjalne nagranie z życzeniami (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
1 czerwca to w kalendarzu Dzień Dziecka. Z tej okazji życzenia najmłodszym przekazał Robert Kubica. - Życzę wam wiary w siebie i w to, że marzenia się spełniają - powiedział kierowca Williamsa.

- Cześć, tu Robert. W dniu waszego święta życzę wam wiary w siebie i w to, że marzenia się spełniają. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka - powiedział Robert Kubica na nagraniu, jakie przygotował Orlen Team z okazji 1 czerwca.

Płocki koncern, który od tego roku wspiera Kubicę i jest sponsorem Williamsa w Formule 1, od dawna aktywnie wspiera młodzież. Najlepszym dowodem na to jest finansowanie kartingowej serii Rotax Max Challenge oraz ROK Cup Poland. To właśnie tam należy szukać następców Kubicy i perełki na miarę startów F1.

Czytaj także: Przygoński na podium w Kazachstanie

Orlen aktywnie wspiera też m. in. motocross, dzięki czemu na wsparcie mogą liczyć młodzi motocykliści (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Gdy w styczniu ogłaszano współpracę Kubicy z Orlenem, to na konferencję w Warszawie zaproszono dzieci z najniższych serii wyścigowych. Miały one okazję poznać swojego idola i spełnić jedno z życiowych marzeń. To najlepszy dowód na to, że firma nie zapomina o najmłodszych.

Czytaj także: Rajd Nadwiślański dla Kasperczyka

ZOBACZ WIDEO: Spróbowaliśmy sił w symulatorze Formuły 1. Teraz każdy może poczuć się jak Robert Kubica!

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL