Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. Robert Kubica przekazał dobre informacje. Będą zmiany w bolidzie Williamsa

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na swoim domowym torze Williams zamierza pokazać się z jak najlepszej strony. Robert Kubica przekazał, że zespół ma do dyspozycji nowe części przed Grand Prix Wielkiej Brytanii.

- Mamy trochę nowych części, oby to był początek serii poprawek w kolejnych wyścigach. To części aero, wiadomo że musimy poprawić docisk - takie słowa Roberta Kubicy przekazał dziennikarz Eleven Sports, Mikołaj Sokół.

Przypomnijmy, że zespół Williams do wyścigu na Silverstone Circuit przystępuje z zerowym dorobkiem punktowym. W żadnym z 9 dotychczasowych wyścigów zarówno polski kierowca, jak i George Russell nawet nie zbliżyli się do pierwszej "dziesiątki". Po ostatnim wyścigu w Austrii pozostają też jedynymi kierowcami bez punktu.

Trudno spodziewać się, aby sytuacja zmieniła się na domowym torze Williamsa w Wielkiej Brytanii. Już wcześniej Kubica zapowiedział poprawki w samochodzie. Teraz przekazał informacje o nowych częściach.

Czytaj teżF1: 50 lat Franka Williamsa w Formule 1. Smutny jubileusz Brytyjczyka

- Na tym torze czuć frajdę z jazdy, niezależnie od samochodu - dodał też 34-latek. Nowością będzie obecność w garażu założyciela teamu Franka Williamsa, którego na innych wyścigach brakowało ze względu na problemy zdrowotne, uniemożliwiające mu podróże samolotem. Zespół dla 77-latka przygotował niespodziankę, o której piszemy TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: #Newsroom. W studiu Robert Kubica i prezes Orlenu

Czy Williams zdobędzie punkty w Wielkiej Brytanii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL