WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: George Russell

F1: George Russell nie porównuje się do Roberta Kubicy. "Każdy ma prawo do swojej opinii"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Nie porównuję się do kolegi z zespołu - twierdzi George Russell. Kierowca Williamsa nie ukrywa przy tym, że jeśli na tle Roberta Kubicy wygląda imponująco, to "zawsze jest to coś dobrego".

Fatalna forma Williamsa utrudniła życie George'owi Russellowi. Brytyjczyk, który wcześniej zdobywał w cuglach tytuły mistrzowskie w GP3 i F2, nie jest w stanie zaprezentować swojego kunsztu w Formule 1.

Pocieszeniem dla Russella jest to, że w Williamsie regularnie wygrywa rywalizację z Robertem Kubicą. On sam jednak twierdzi, że nie ma to dla niego większego znaczenia. - Naprawdę, nie porównuję się do kolegi z zespołu - powiedział we francuskim "Auto Hebdo".

Czytaj także: Haas nie zamierza odchodzić z F1

- Jeśli jednak na tle drugiego kierowcy z zespołu mogę wyglądać imponująco, to zawsze jest to coś dobrego - dodał Russell.

Do Russella dotarły też opinie, jakoby Williams zapewniał mu lepszy sprzęt niż Kubicy, przez co łatwiej mu o dobre wyniki w F1. On do tego typu spekulacji podchodzi na spokojnie.

Czytaj także: Ferrari zareagowało na kiepskie wyniki w F1

- Każdy ma prawo do swojej opinii. Koncentruję się na tym, co muszę robić. Świetnie dogaduję się z Robertem. Każdy z nas jest na różnych etapach kariery, niczego przed sobą nie ukrywamy. Koniec końców, mamy podobne poglądy na temat tego, co trzeba i można poprawić w Williamsie - podsumował Russell.

ZOBACZ WIDEO: #Newsroom. W studiu Robert Kubica i prezes Orlenu

Czy Williams faworyzuje George'a Russella?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL