Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Grand Prix Węgier. Pomysłowość kibiców na Hungaroringu nie zna granic. Kubica za kierownicą Fiata 126p (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Kibice Roberta Kubicy są niezwykle kreatywni, o czym polski kierowca przekonał się niejednokrotnie. Na Hungaroringu furorę zrobiła flaga, na której Kubica znalazł się za kierownicą Fiata 126p w malowaniu... Williamsa.

Williams w tym roku dysponuje najsłabszym samochodem w stawce. Model FW42 do tej pory nie dawał szans Robertowi Kubicy i George'owi Russellowi na podjęcie walki z rywalami. Mimo tego, polski kierowca może liczyć na ogromne wsparcie kibiców.

Organizatorzy Grand Prix Węgier szacują, że w ten weekend na Hungaroringu pojawi się nawet 60 tys. fanów z Polski, którzy chcą wspierać Kubicę. O Polakach głośno jest już od czwartku, kiedy to zgromadzili się na trybunie głównej i przez dłuższy czas skandowali nazwisko Kubicy.

Czytaj także: Zachwyty nad Georgem Russellem

Furorę zrobiła też flaga fanów z Bydgoszczy, na której zaprezentowano Kubicę za kierownicą Fiata 126p, który pomalowano w barwach Williamsa. W ten sposób kibice postanowili skomentować obecną formę brytyjskiej ekipy.

Czytaj także: Kubica dostrzega pozytywy w wyniku Russella

Fanom z Bydgoszczy należy pogratulować poczucia humoru, bo w sposób dość brutalny i zabawny podsumowali oni obecną formę Williamsa. Ich baner wyróżnił się też na tle wielu biało-czerwonych flag, jakie można w ten weekend dostrzec na Hungaroringu.

ZOBACZ WIDEO: Rajd Polski: Habaj najlepszy w RSMP. Marczyk nadal liderem mistrzostwOglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy Robert Kubica pozostanie w F1 po sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL