Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica Materiały prasowe / ROKiT Williams Racing / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Robert Kubica na wakacjach. Nie zabrakło treningu kolarskiego (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Robert Kubica zapowiadał, że przerwę wakacyjną F1 spędzi w domu. Kierowca Williamsa dotrzymał słowa. Nie mogło przy tym zabraknąć treningów kolarskich z przyjaciółmi.

Powoli dobiega końca pierwszy tydzień wakacji w Formule 1. Robert Kubica w ubiegły weekend, przy okazji Grand Prix Węgier, zapowiadał, że nie ma żadnych konkretnych planów związanych z wypoczynkiem. - W ostatnich dniach praktycznie w ogóle nie byłem w domu, więc po prostu spędzę czas z przyjaciółmi - mówił kierowca Williamsa.

Kubica dotrzymał słowa. O ile George Russell od kilku dni ładuje baterie przed dalszą fazą sezonu F1 na greckiej wyspie, o tyle jego zespołowy kolega przebywa we Włoszech. Nie zapomina przy tym o treningach.

Czytaj także: Świetlana przyszłość Russella w F1

W niedzielę Kubica pochwalił się w social mediach zdjęciem z treningu kolarskiego. W gronie trenujących, oprócz Polaka, znaleźli się też m.in. Alessandro Petacchi oraz Umberto Orsini.

Formuła 1 powróci do rywalizacji w ostatnich dniach sierpnia. Pierwszy trening przed Grand Prix Belgii na torze Spa-Francorchamps odbędzie się 30 sierpnia.

Czytaj także: Ciężki dzień Przygońskiego w Hungarian Baja

ZOBACZ WIDEO Maciej Muzaj zadowolony ze zwycięstwa z Francją. "Wszyscy zrobiliśmy bardzo dobrą robotę"Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy Robert Kubica pozostanie w F1 po sezonie 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL