Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica pozdrawiający kibicówMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica pozdrawiający kibiców

F1: zaręczyny polskiej pary na Hungaroringu. Williams sprawił jej prezent (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Polska para zaręczyła się przy okazji Grand Prix Węgier. Na tym jednak nie koniec. Gdy Williams dowiedział się, że Agata i Jacek przyjechali na Hungaroring, by wspierać Roberta Kubicę, zaprosił ich do swojego garażu.

Po raz kolejny Williams pokazał, że bardzo sprawnie prowadzi social media i potrafi reagować na wydarzenia podczas weekendu wyścigowego F1. Podczas Grand Prix Węgier doszło bowiem do zaręczyn polskiej pary, a wzmianka na ten temat pojawiła się nawet w oficjalnym serwisie Formuły 1 (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Williams potrafił szybko zareagować na zaręczyny polskiej pary. Gdy tylko dowiedział się, że Agata i Jacek przybyli na Węgry, by wspierać Roberta Kubicę, pracownik odpowiedzialny za social media postanowił odszukać Polaków. Jego misja zakończyła się sukcesem.

Czytaj także: Gasly nie dał wyboru Red Bullowi 

Dzięki temu Agata i Jacek otrzymali specjalne wejściówki, dzięki którym weszli do padoku F1, zjedli posiłek w motorhomie Williamsa, z bliska zobaczyli model FW42, jak i samego Roberta Kubicę.

- Słyszałem, że dużo niespodzianek na was czekało. Jedna duża. Nie wiem komu gratulować. Chyba obydwu. Życzę wam wszystkiego najlepszego - powiedział Kubica do szczęśliwej pary.

Czytaj także: Marginalizacja Roberta Kubicy

Williams opublikował film z całej akcji. Można go zobaczyć poniżej:

Czy spodobał ci się gest Williamsa względem polskiej pary?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL