Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Grand Prix Belgii. Nietypowe wyzwanie dla kierowców Williamsa. Robert Kubica stworzył arcydzieło (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Williams przygotował nietypowe zadanie dla Roberta Kubicy i George'a Russella. Obaj kierowcy mieli narysować, w jaki sposób spędzili przerwę wakacyjną w F1. - To arcydzieło - żartował Kubica, prezentując swój malunek.

Grand Prix Belgii jest pierwszym wyścigiem F1 po przerwie wakacyjnej. Kierowcy mieli niemal miesiąc, by naładować baterie przed drugą częścią sezonu, która składać się będzie z dziewięciu rund. Z tej okazji Williams postanowił sprawdzić, w jaki sposób Robert Kubica i George Russell spędzili wolny czas.

Kubica i Russell otrzymali kartkę oraz flamaster, po czym mieli wykazać się talentem do rysunku. - To arcydzieło - żartował polski kierowca.

Czytaj także: Pożar samochodu Sergio Pereza

Na rysunku Kubicy znalazło się m.in. słońce, jedzenie, góry, rower i morze. - W moich wakacjach chodziło o powtarzanie tych samych czynności. Było trochę relaksu, morza, plaży. Mamy tu też ładny arbuz. Widelec nie wygląda jak widelec, ale cóż. Jest też łódka i spanie, bo to jest fundamentalne. Nie mogło też zabraknąć wzmianki o Verva Street Racing, bo było tam mnóstwo ludzi i byłem szczęśliwy, że mogłem spędzić te dni z polskimi kibicami - dodał 34-latek.

ZOBACZ WIDEO: Kubeł zimnej wody wylany na Roberta Kubicę. Mówi o "mniejszej przyjemności"

- Plastyka nie była moim ulubionym przedmiotem w szkole - komentował z kolei Russell.

Na obrazku Russella również znalazło się morze i leżak. Pojawił się rower oraz twarz ze smutną miną. W ten sposób 21-latek nawiązał do swojego wyjazdu do Portugalii, gdzie nabawił się choroby, przez co musiał przyjmować antybiotyki.

Czytaj także: Robert Kubica żyłą złota

- Byłem w Portugalii tylko jeden dzień, bo zachorowałem. Dlatego narysowałem swoją smutną postać - wyjaśnił Russell.

Czy przypadł ci do gustu pomysł Williamsa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL