Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Japończycy zadbali o przywitanie Roberta Kubicy. Williams pod wrażeniem (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Po raz kolejny Robert Kubica przekonał się, że ma kibiców w każdym zakątku świata. Na torze Suzuka kierowcę Williamsa powitali japońscy fani, którzy przygotowali dla Kubicy specjalny baner.

Grand Prix Japonii ruszy już w najbliższy piątek, a zespoły F1 są już zainstalowane w padoku torou Suzuka. W czwartek przed garażem Williamsa pojawiło się kilku miejscowych fanów, ubranych w biało-czerwone koszulki, na których kolejne litery układały się w napis "Kubica".

To jednak nie koniec. Japończycy przygotowali też dla Roberta Kubicy specjalny baner. "Witamy z powrotem" - napisano na biało-czerwonej fladze. Po raz kolejny pod wrażeniem kibiców 34-latka był Williams, który skomentował zachowanie Azjatów w social mediach. "Ależ to jest dobre" - napisano.

Czytaj także: Haas, Orlen i Kubica. Puzzle się układają

To tylko kolejny dowód na to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się powrót Kubicy do F1, a polski kierowca może liczyć na wsparcie również poza Europą.

Kubica w trakcie swojej pierwszej przygody z F1 wystąpił w pięciu edycjach Grand Prix Japonii. Najlepszy wynik uzyskał w roku 2008, gdy zajął drugie miejsce.

Czytaj także: Lewis Hamilton nie myśli o transferze do Ferrari

ZOBACZ WIDOE Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Piotr Lisek: Zasłużyłem na czwórę z plusem

Czy liczysz na dobry występ Williamsa w Grand Prix Japonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL