Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. GP Japonii: niespotykane kapelusze na torze Suzuka. Kibice mają wyobraźnię

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Japońscy sympatycy najbardziej prestiżowej serii wyścigowej świata postanowili się czymś wyróżnić. Padło na... kapelusze. Takich nakryć głowy nie znamy z żadnego innego toru Formuły 1.

Robert Kubica zajął dwukrotnie 19. miejsce podczas piątkowych sesji treningowych przed GP Japonii na torze Suzuka (TUTAJ więcej szczegółów >>). Niedzielne zawody są zagrożone, przez zbliżający się tajfun Hagibis (więcej przeczytasz TUTAJ >>). Prognozy niby zapowiadają, że najmocniejsze uderzenie nadejdzie w sobotę i dzień później będzie można się ścigać, ale na razie tor został zamknięty.

Mimo tych problemów humory nie opuszczają kibiców sportów motorowych z Japonii. Podczas sesji treningowych niektórzy z nich zaprezentowali specyficzne nakrycie głowy.

ZOBACZ unikalny kapelusz.

 

Taki rodzaj kapelusza pojawił się również w barwach Renault (i pewnie każdego innego teamu).

Nie da się ukryć, że każdy kolejny start Roberta Kubicy jest bardzo ważny w perspektywie rozmów, jakie się toczą i które dotyczą przyszłości polskiego kierowcy w F1. Nieoficjalnie mówi się, iż Kubica zostanie kierowcą Haasa. Pisaliśmy o tym kilka dni temu:

F1: Haas, Orlen i Robert Kubica. Puzzle zaczynają się układać >>

Jeżeli pogoda pozwoli to Grand Prix Japonii odbędzie się w niedzielę (13.10.) w godzinach porannych polskiego czasu. Start zaplanowano na godz. 7:10.

ZOBACZ WIDEO: El. ME 2020. Łotwa - Polska. Kamil Glik: Jestem "zagrzany". Każdy grał pod siebie. Powiedziałem to w szatniOglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy Robert Kubica będzie nadal kierowcą F1 w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL