Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: GP Abu Zabi. Robert Kubica ma ogromne serce. Polak spełnił marzenie małego fana (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
GP Abu Zabi jest ostatnim występem Roberta Kubicy w barwach Williamsa. Polak miał prawo wielokrotnie narzekać na zespół w tym roku, ale nigdy nie odmówił potrzebującym dzieciom. W piątek znów byliśmy świadkami wzruszających scen w garażu ekipy.

Robert Kubica ma ogromne serce, o czym mogliśmy się przekonać kilkukrotnie w tym sezonie. Już na zimowych testach F1 w Barcelonie zjawiła się w garażu Williamsa zjawiła się niewidoma Julia, podopieczna fundacji Orlen Dar Serca, która miała okazję porozmawiać z Kubicą.

W ciągu roku jeszcze kilkukrotnie boks Williamsa odwiedzały dzieci i za każdym razem Kubica wcielał się w rolę przewodnika, chętnie oprowadzając je po zakamarkach pomieszczeń czy też prezentując samochód.

Czytaj także: Nicholas Latifi skazany na jazdę w F1

Do podobnych scen doszło przy okazji GP Abu Zabi. Tym razem w garażu Williamsa pojawiła się rodzina z dzieckiem za sprawą akcji "Make a wish".

Okazało się bowiem, że mały Adam pragnął poznać Kubicę i było to jego marzeniem. Fundacja je spełniła, a poniższe zdjęcia pokazują, że niewiele trzeba było, aby wywołać u chłopca ogromny uśmiech i szał radości.

Czytaj także: Kubica pożegnał się specjalnym filmem

ZOBACZ WIDEO: F1. Daniel Obajtek zachwycony ze współpracy z Kubicą. "Sama sprzedaż detaliczna wzrosła o 400 milionów złotych!"

Czy jesteś pod wrażeniem postawy Roberta Kubicy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL