Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: żart Roberta Kubicy na pożegnanie z Williamsem. "Mów za siebie, jeśli chodzi o przyjemność pracy" (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Mów za siebie, jeśli chodzi o przyjemność pracy - powiedział Robert Kubica do inżyniera wyścigowego po GP Abu Zabi. Był to żart ze strony polskiego kierowcy, który wcześniej dziękował Williamsowi za współpracę.

- Dziękuję Robert, to była przyjemność z tobą współpracować. Dziękuję ci bardzo - takimi słowami Paul Williams pożegnał Roberta Kubicę po GP Abu Zabi. Brytyjczyk był inżynierem wyścigowym Polaka w ostatnim sezonie.

Odpowiedź Kubicy była natychmiastowa. - Mów za siebie, jeśli chodzi o tę przyjemność pracy. Być może niektórzy w zespole nie myślą tak jak ty. Haha - rzucił w odpowiedzi 34-latek.

Czytaj także: Giovinazzi wjechał w Kubicę i uniknął kary

Mogłoby się wydawać, że to kolejna szpilka wbita przez krakowianina na koniec współpracy z Williamsem. Jednak tak naprawdę był to niewinny żart ze strony polskiego kierowcy. Chwilę wcześniej przez radio Kubica wypowiedział bowiem nieco inne słowa.

ZOBACZ WIDEO: Orlen z Robertem Kubicą także poza Williamsem. "Mamy plany. Będziemy dalej w F1"


- Dziękuję wam wszystkim za ten sezon. A właściwie dwa sezony. Nie było łatwo, ale zrobiliście dobrą robotę. Dziękuję i życzę wam powodzenia - przekazał Kubica.

Czytaj także: George Russell przeszedł do historii

Mimo pewnych konfliktów na linii zespół-kierowca, Kubica nigdy nie ukrywał, że sporą część ekipy Williamsa darzy szacunkiem, bo nie przyszło im pracować w łatwych czasach, a mimo to zawsze dawali z siebie 100 proc. na torze. Bez wątpienia te słowa można odnieść m.in. w kierunku jego inżyniera wyścigowego.

Czy cieszysz się z tego, że Robert Kubica zakończył współpracę z Williamsem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL