Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Obajtek (po lewej) i Robert KubicaWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Daniel Obajtek (po lewej) i Robert Kubica

F1: Daniel Obajtek złożył życzenia Robertowi Kubicy. Pokazał też film z wizyty kierowcy w rafinerii (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Daniel Obajtek nie zapomniał o 35. urodzinach Roberta Kubicy. Prezes Orlenu złożył z tej okazji życzenia polskiemu kierowcy. Przy okazji zaprezentował film przedstawiający czwartkową wizytę Kubicy w rafinerii Orlenu w Płocku.

Nie jest tajemnicą, że Robert Kubica i Daniel Obajtek żyją w dobrych relacjach. Obaj panowie mieli się okazję poznać pod koniec ubiegłego roku, gdy pojawił się pomysł, aby Orlen wsparł kierowcę i tym samym umożliwił mu powrót do rywalizacji w Formule 1.

Od tego momentu Kubica i Obajtek wzięli udział w wielu wspólnych konferencjach prasowych i nieformalnych spotkaniach. Nie dziwi zatem, że w sobotę prezes Orlenu nie zapomniał o urodzinach krakowianina.

Czytaj także: Dobra wiadomość dla fanów Kubicy. Kalendarz DTM na rok 2020

"Najlepsze życzenia w dniu Twoich urodzin!" - przekazał krótko Obajtek w social mediach.

ZOBACZ WIDEO: F1. Robert Kubica o swoich początkach. "Musiałem podkładać poduszki na siedzenie żeby cokolwiek widzieć"

Gratką dla kibica może być to, że Obajtek do życzeń dołączył film przedstawiający kulisy czwartkowej wizyty Kubicy w rafinerii w Płocku. Polski kierowca miał nie tylko okazję poznać jej zakamarki, ale też spotkał się z pracownikami Orlenu.

Czytaj także: Robert Kubica o szczegółach testów w Jerez

Współpraca Kubicy z Orlenem ma być kontynuowana w roku 2020, chociaż krakowianin nie będzie już kierowcą Williams. 35-latek ma jednak pozostać w padoku jako rezerwowy jednej z ekip. Wiele wskazuje na to, że będzie to Racing Point. Decyzję w tej sprawie powinniśmy poznać pod koniec grudnia. 

Czy cieszy cię fakt, że Orlen chce dalej promować się poprzez F1 i współpracę z Robertem Kubicą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL