Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / BMW / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. Robert Kubica i rower. Tak polski kierowca żegna rok

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Jazda na rowerze to jedna z pasji Roberta Kubicy. Były kierowca Williamsa w ostatnich dniach roku pokonał wiele kilometrów na jednośladzie. W ten sposób pożegnał 2019 rok.

Mijający rok nie do końca był udany dla Roberta Kubicy. Polski kierowca spełnił swoje marzenie, jakim był powrót do Formuły 1. Nadzieje związane z ponowną rywalizacją w królowej motosportu były jednak zdecydowanie wyższe. Williams, w którym startował Polak, nie był w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki z rywalami. 

W przyszłym roku Kubica ma ścigać się w serii DTM, a także być rezerwowym kierowcą jednego z teamów Formuły 1. Polak obecnie odpoczywa przed nowym sezonem. Robi to pokonując kolejne kilometry na rowerze. 

Twitterowy profil Orlen Teamu opublikował zdjęcie z treningu Kubicy. "Robert wykorzystuje ostatnie chwile na wypoczynek przed 2020. Zapowiada się pracowity sezon..." - podpisano zdjęcie Polaka. 

Jazda na rowerze to jedna z pasji Kubicy. W ten sposób regenerował się nawet przed wyścigami Formuły 1. W trakcie okresu przygotowawczego pokonał na jednośladzie wiele kilometrów i w sieci publikował zdjęcia ze swoich rowerowych wojaży.

Zobacz także:
F1: Haas, Racing Point, Alfa Romeo - każdy zespół ma swoje plusy i minusy. Co powinien wybrać Robert Kubica?
F1: Williams zbagatelizował doświadczenie Roberta Kubicy. "O nic mnie nie pytano"

ZOBACZ WIDEO: F1. Robert Kubica o swoich początkach. "Musiałem podkładać poduszki na siedzenie żeby cokolwiek widzieć"


Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL