Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicholas LatifiMateriały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Nicholas Latifi

F1: Williams ma już zalążek nowego samochodu. Nicholas Latifi przymierzył fotel (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Nicholas Latifi ma za sobą przymiarkę do fotela w nowym samochodzie Williamsa. Z udostępnionego zdjęcia wynika, że zespół ma już zalążek modelu FW43. Jest szansa, że tym razem Williams nie spóźni się na zimowe testy F1.

Tak jak Robert Kubica odbył pasowanie fotelu w nowym samochodzie Alfy Romeo (czytaj więcej o tym TUTAJ), tak i podobną przyjemność ma za sobą Nicholas Latifi. Kanadyjczyk, który zastąpił Polaka w szeregach Williamsa, pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych.

Z udostępnionego zdjęcia widać, że stajnia z Grove ma już zalążek nowego samochodu. To krok naprzód, bo rok temu o tej porze w fabryce zaczęły piętrzyć się problemy, które ostatecznie doprowadziły do tego, że Williams spóźnił się na zimowe testy F1 w Barcelonie.

Tym razem ekipa ma być gotowa na przedsezonowe jazdy, bo wprowadziła zmiany w procesie planowania i produkcji, o czym mówiła Claire Williams (czytaj więcej o tym TUTAJ). 

Na zaprezentowanej fotografii widać też różnice pomiędzy modelem FW43 a zeszłorocznym FW42. W dolnej części podwozie jest poszerzone i nabiera kształty, jakie do tej pory mogliśmy zobaczyć chociażby w Ferrari. To pokazuje, że Brytyjczycy chcą się wzorować na najlepszych. Z jakim skutkiem? To pokaże sezon 2020.

ZOBACZ WIDEO Arabia Saudyjska się zmienia. To nie tylko Dakar, ale też inne wielkie imprezy

Czy sezon 2020 będzie lepszy dla Williamsa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL