Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / BMW / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu "Drive to survive". Jeden odcinek będzie poświęcony Robertowi Kubicy

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W piątek 28 lutego na platformie Netflix będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu "Drive to survive" z udziałem Roberta Kubicy.

"Grzejemy silnik. Formuła 1: Jazda o życie S2 - 28/02" - poinformowano w środę (22 stycznia) na twitterowym koncie Netflix Polska. To wspaniała informacja dla wszystkich fanów Formuły 1 w Polsce. Tym bardziej, że bohaterem jednego z odcinków drugiego sezonu "Drive to survive" (oryginalny tytuł produkcji) będzie Robert Kubica.

Pierwszy sezon "Drive to survive" (10 odcinków) miał premierę w marcu 2019 r. Cała seria odniosła ogromny sukces, pomimo tego że nie wzięły w niej udziału ekipy Mercedesa i Ferrari. Oba zespoły swoją decyzję tłumaczyły wówczas ryzykiem rozproszenia uwagi podczas walki o tytuł mistrzowski w F1 (WIĘCEJ TUTAJ).

W drugiej edycji serialu dokumentalnego scen z garażów Mercedesa i Ferrari już jednak nie zabraknie. Podobnie jak tematu Kubicy, który powrócił do rywalizacji w F1 w 2019 r.

ZOBACZ: F1: Robert Kubica wśród wybitnych Polaków w Davos. Razem z Robertem Lewandowskim i Agnieszką Radwańską >> 

Kamery internetowej platformy filmowej były obecne już podczas styczniowej konferencji prasowej w Warszawie, gdzie PKN Orlen chwalił się współpracą z Williamsem (WIĘCEJ TUTAJ). Z kolei w Barcelonie - podczas zimowych testów F1 - amerykańscy filmowcy nagrywali materiał o pasji krakowianina do kolarstwa.

ZOBACZ WIDEO F1. Dobra zmiana Roberta Kubicy. "Widać same plusy"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL