Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica i Alessandro PetacchiMateriały prasowe / Michele Borzoni / Na zdjęciu: Robert Kubica i Alessandro Petacchi

F1. Testy w Barcelonie. Robert Kubica na rowerze. Polak wykorzystał wolny dzień do treningu (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Robert Kubica w piątek nie pojawił się na torze w Barcelonie w samochodzie. Kibice mogli za to dostrzec Polaka w okolicach obiektu... na rowerze. Kubica postanowił wykorzystać dobrą pogodę, by pozwiedzać rejony Katalonii i odbyć trening.

Łukasz Kuczera z Barcelony

Kibice przywykli już do tego, że Robert Kubica zabiera ze sobą rower na tory wyścigowe. Kolarstwo stało się jedną z pasji Polaka od momentu jego wypadku rajdowego w 2011 roku. Dlatego też nie było zaskoczeniem, gdy w piątek Kubica nagle wyszedł z motorhome'u Alfy Romeo z rowerem.

Ponieważ Kubica skończył swój udział w pierwszej turze testów F1 na środowym poranku, pozostałe dni mógł wykorzystać na obserwowanie pracy zespołu z garażu. W piątek postanowił też znaleźć czas, by po prostu odbyć trening.

Jeździe na rowerze sprzyjała pogoda w Katalonii. Piątek był bowiem najcieplejszym dniem od momentu rozpoczęcia testów F1. Termometry wskazały bowiem aż 19 st. C.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: co za umiejętności! Tę akcję w futsalu można oglądać w nieskończoność

Odbycie przejażdżki rowerowej to dla Kubicy okazja do treningu, bo tych nie będzie za wiele w nadchodzących dniach. W poniedziałek krakowianin wraz z kolegami z Alfy Romeo ma się stawić w siedzibie Orlenu w Warszawie, gdzie dojdzie do oficjalnej prezentacji teamu. Później czeka go od razu podróż powrotna do Barcelony na drugą turę testów F1.


Czytaj także:
Koronawirus sieje strach w Formule 1
Tak Williams motywuje pracowników na testach

Czy Robert Kubica wróci jeszcze do regularnego ścigania w F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL