Najnowsze Wyniki/Kalendarz
skład Alfy Romeo na rok 2020WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: skład Alfy Romeo na rok 2020

F1. Robert Kubica i Kimi Raikkonen przyłapani na stacji paliw. Kulisy nowego spotu reklamowego (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Poniedziałkowa wizyta kierowców Alfy Romeo w Warszawie służyła nie tylko prezentacji zespołu. Robert Kubica i Kimi Raikkonen wzięli też udział w nagrywaniu spotów reklamowych. W tym celu zawitali na jedną z warszawskich stacji Orlenu.

Przed rokiem, gdy Orlen był sponsorem Williamsa, firma wykorzystywała do promocji tylko Roberta Kubicę. Próżno było szukać materiałów promocyjnych z Georgem Russellem. W tym sezonie sytuacja ulegnie zmianie, bo skoro Orlen został partnerem tytularnym Alfy Romeo, to do kampanii zostali zaciągnięci wszyscy kierowcy.

Dlatego też w poniedziałek Robert Kubica, Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi ruszyli na jedną ze stacji paliw w Warszawie, ubrani w kombinezony wyścigowe, aby nakręcić materiały promocyjne.

Nie wiemy, jaki był dokładnie scenariusz kręconych spotów, ale jak widać, reprezentanci Alfy Romeo dobrze się bawili. Na twarzy Raikkonena rysował się błogi uśmiech, a Fin jest znany ze swojego dość zimnego oblicza i powściągliwych reakcji.

Wizyta Kubicy, Raikkonena i Giovinazziego w stolicy była dopięta na ostatni guzik. Reprezentanci Alfy Romeo nie mieli zbyt wiele wolnego czasu, bo od razu po odbyciu zadań sponsorskich wybrali się w drogę do Barcelony. Tam w środę ruszy druga tura zimowych testów Formuły 1.

Czytaj także:
Alfa Romeo liczy na pomoc Roberta Kubicy
Andrzej Duda przymierzył się do Alfy Romeo

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Czy cieszy cię fakt, że Orlen został sponsorem Alfy Romeo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL