Najnowsze Wyniki/Kalendarz
skład Alfy Romeo na rok 2020 WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: skład Alfy Romeo na rok 2020

F1. Kulisy prezentacji Alfy Romeo w Barcelonie. Niepublikowane dotąd materiały (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Przy okazji pierwszej tury testów F1 w Barcelonie doszło do prezentacji samochodu Alfy Romeo na sezon 2020. Udział w niej wziął Robert Kubica. Teraz zespół opublikował film przedstawiający kulisy tej imprezy.

Alfa Romeo była jednym z trzech zespołów Formuły 1, które przedstawiły swoje nowe maszyny na krótko przed rozpoczęciem zimowych testów w padoku toru Catalunya. W imprezie udział wzięli nie tylko Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi, ale również rezerwowy Robert Kubica.

Po tygodniu zespół postanowił przedstawić kibicom kulisy prezentacji modelu C39. "Najważniejsza praca wykonywana jest za zasłoniętą kurtyną" - napisała Alfa Romeo w zapowiedzi filmu, a za sprawą stworzonego klipu fani mogą zobaczyć niepublikowane dotąd materiały.

- Mamy tutaj przedstawicieli mediów z całego świata, którzy czekają na to wydarzenie. To będzie naprawdę coś wielkiego, bardzo ważnego dla nas. To też ogromny powód do stresu - słyszymy w filmie.

Pierwszym kierowcą, który wsiadł do modelu C39 podczas jazd w Barcelonie był Robert Kubica, a na stworzonym klipie możemy dostrzec Polaka wskakującego do kokpitu.

Czytaj także:
Polska i jej nieudane podejścia do budowy torów
Giovinazzi skomentował swój wypadek w czwartkowych testach

ZOBACZ WIDEO: Orlen szuka następców Kubicy. Umowa z Alfą gwarantuje młodym Polakom szkolenieOglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy Alfa Romeo poprawi swoje wyniki w F1 w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL