Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaMateriały prasowe / Alfa Romeo Racing ORLEN / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. Robert Kubica wspólnie z Bartoszem Zmarzlikiem. W czwartek niespodzianka dla kibiców

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Pandemia koronawirusa sprawiła, że sportowcy cierpią na nadmiar wolnego czasu. Kibiców motorsportu ucieszy wiadomość, że w najbliższy czwartek wspólny chat zorganizują Robert Kubica oraz Bartosz Zmarzlik. Obaj szykują dla fanów niespodzianki.

Robert Kubica zwykle stroni od social mediów, ale rozprzestrzeniający się koronawirus doprowadził do tego, że cały świat motorsportu stanął. W tej sytuacji rezerwowy kierowca Alfy Romeo znalazł ostatnio czas na odbycie wideorozmowy z Matteo Bobbim.

Kto nie oglądał konwersacji Kubicy z Bobbim, albo też niewiele z niej zrozumiał - głównie była prowadzona w języku włoskim, w czwartek ma kolejną okazję na wirtualne spotkanie z krakowianinem.

Na Instagramie dojdzie bowiem do live chatu Roberta Kubicy z Bartoszem Zmarzlikiem, aktualnym mistrzem świata w jeździe na żużlu. Obaj sportowcy należą do Orlen Teamu, który bez wątpienia miał wpływ na to, by zorganizować internetową konwersację mistrzów czterech i dwóch kołek.

Kubica i Zmarzlik szybko złapali wspólny język. Wspólnie żartowali już na początku marca podczas imprezy, na której prezentowano skład Orlen Teamu na sezon 2020. Wówczas umawiali się nawet na wspólny obóz i trening rowerowy. Obaj są bowiem pasjonatami kolarstwa.

Kubica najwcześniej do swoich aktywności wyścigowych wróci w okolicach czerwca i lipca, po tym jak Formuła 1 i DTM wprowadziły zmiany w kalendarzu. Zmarzlik też nie wie, w którym momencie będzie mógł wyjechać na tor. W tej chwili w Polsce zabronione jest nawet organizowanie treningów żużlowych, nie mówiąc już o zawodach. 

Czytaj także:
Bernie Ecclestone nie boi się koronawirusa
F1 postawi na wyścigi bez publiczności?

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Czy będziesz śledzić czwartkowy live chat Roberta Kubicy z Bartoszem Zmarzlikiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL