Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Robert KubicaWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu od lewej: Robert Kubica

Koronawirus. F1. Robert Kubica wspiera walkę z epidemią (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Kubica wystąpił w kolejnej reklamie PKN Orlen. Spot skierowany jest do wszystkich, którzy w dobie pandemii koronawirusa nie mogą zostać w domu.

PKN Orlen wystartował z kampanią reklamową pod hasłem #TanieTankowanie. Reklamy, w których występuje Robert Kubica, tematyką nawiązują do epidemii koronawirusa, która zbiera swoje śmiertelne żniwo na całym świecie.

"Orlen tanie tankowanie" - mówi w spocie reklamowym kierowca rezerwowy teamu Formuły 1 - Alfa Romeo Racing. Akcja - jak podkreśla lektor filmu - skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym czasie nie mogą zostać w domu, m.in. lekarzy, kierowców karetek, policjantów i strażaków.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza kampania PKN Orlen, w której wystąpił 35-letni Kubica. Krakowianin w lutym tego roku był bohaterem akcji #DobryKierowca, która informowała o niedawnych zmianach w przepisach ruchu drogowego w naszym kraju.

Kubica w tym roku planuje też wystartować w sezonie DTM - mistrzostwach Niemiec samochodów wyścigowych. Polak będzie ścigać się w barwach nowego zespołu, którego sponsorem tytularnym został Orlen Deutschland (spółka zależna PKN Orlen).


Zobacz:
Eleven Sports pokaże wyścigi Roberta Kubicy w DTM!
DTM. Za sprawą Roberta Kubicy seria wkracza na nowy rynek. "To bohater dla milionów ludzi na całym świecie"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Reklama na całego; niby artykuł, niby redaktor - normalna ustawka. To już nie jest lokowanie towaru, to jest zarabianie na koronawirusie. Ciekawe co byłoby, gdyby były cyklon, trzęsienie
  Czytaj całość
  ziemi albo 10 plag egipskich ;) Proszę nie usuwać - chodzi o komentarz...

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL