Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Kubica Materiały prasowe / Alfa Romeo Racing ORLEN / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1. Robert Kubica wsparł akcję charytatywną. Jej celem jest pomoc dzieciom

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Alfa Romeo od lat współpracuje z organizacją "Save the children", której celem jest wsparcie potrzebujących dzieci. Teraz w kampanię prowadzoną przez zespół F1 zaangażował się też Robert Kubica.

Współpraca Alfy Romeo z "Save the children" trwa od wielu lat. W maju, gdy koronawirus szalał w najlepsze i doprowadził do wstrzymania sezonu, zespół Formuły 1 wypuścił specjalną kolekcję ubrań pod hasłem #GarageTime. Można na niej było znaleźć unikatowe grafiki przedstawiające m.in. kierowców podczas ich codziennych obowiązków w dobie pandemii COVID-19.

Na jednej z grafik znalazł się sam Robert Kubica, przedstawiony podczas treningu na rowerze i ubrany w koszulkę "I love Poland".

Kubica wsparł też akcję #GarageTime, o czym Alfa Romeo poinformowała w social mediach. Zespół z Hinwil opublikował zdjęcie krakowianina w jednej z bluz ze specjalnie przygotowanej kolekcji.

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"

"Obecna pandemia dotyka wszystkich bez wyjątku, ale szczególnie mocno uderza w najbardziej wrażliwych członków naszego globalnego społeczeństwa. W dzieci w biednych rejonach, w obszarach dotkniętych kryzysem czy też znajdujących się w obozach dla uchodźców. Akcja #GarageTime ma na celu im pomóc" - tłumaczy szczegóły akcji Alfa Romeo.

Zespół z Hinwil zorganizował też konkurs. Wśród osób, które nabędą produkty z kolekcji #GarageTime, rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Alfę Romeo. Aby mieć szansę na wygranie atrakcyjnego prezentu, należy po zakupie opublikować w social mediach selfie z bluzą czy koszulką, umieszczając przy tym hasztag #GarageTime.

Czytaj także:
Możliwe zmiany w Haasie. Wróci temat Kubicy?
Hamilton stworzył organizację. Chce pomagać czarnoskórym 

Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy podoba ci się akcja zorganizowana przez Alfę Romeo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL