Najnowsze Wyniki/Kalendarz
start do wyścigu F1 Materiały prasowe / Pirelli Media / Na zdjęciu: start do wyścigu F1

F1: Grand Prix Styrii. Kwalifikacje Formuły 1 na żywo. Transmisja TV, stream online, relacja live

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Transmisję z kwalifikacji Formuły 1 do wyścigu o Grand Prix Styrii będzie można oglądać na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

F1 na żywo. Kwalifikacje do wyścigu o Grand Prix Styrii w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

W sobotę (11 lipca) o godzinie 15:00 odbędą się kwalifikacje Formuły 1 do wyścigu o Grand Prix Brazylii. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports 1.

Kwalifikacje do F1 o Grand Prix Styrii na żywo w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Kwalifikacje do Grand Prix Styrii będzie można oglądać także na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można znaleźć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV, Player.pl.

Rozegranie kwalifikacji pod znakiem zapytania?

Rozegranie kwalifikacji do Grand Prix Styrii stoi pod znakiem zapytania. Trzeci trening przed GP Styrii został odwołany. Padający deszcz na Red Bull Ringu sprawił, że warunki torowe nie nadawały się do jazdy. Więcej na ten temat TUTAJ

Kwalifikacje do Grand Prix Styrii: 15:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: Kolarstwo. Tour de Pologne pierwszym wyścigiem etapowym w sezonie. "Zgłaszają się wielkie nazwiska!"Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy uda się rozegrać kwalifikacje w sobotę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL