Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trudne warunki na torze Red Bull Ring Materiały prasowe / Alfa Romeo Racing ORLEN / Na zdjęciu: trudne warunki na torze Red Bull Ring

F1: Grand Prix Styrii na żywo. Transmisja TV, stream online z GP Styrii (transmisja z wyścigu)

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Transmisję z wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Styrii będzie można oglądać na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

F1 na żywo. Wyścig o Grand Prix Styrii w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

W niedzielę (12 lipca) o godzinie 15:10 odbędzie się wyścig Formuły 1 o Grand Prix Styrii. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na antenie Eleven Sports 1.

Wyścig F1 o Grand Prix Styrii na żywo w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Wyścig o Grand Prix Styrii będzie można oglądać także na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można znaleźć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV, Player.pl.

Darmowa relacja LIVE na portalu WP SportoweFakty.

Wyścig F1 o Grand Prix Styrii: 15:10. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: Kolarstwo. Tour de Pologne pierwszym wyścigiem etapowym w sezonie. "Zgłaszają się wielkie nazwiska!"Oglądaj wyścigi Formuły 1 w WP Pilot

Czy będziesz oglądać wyścig o Grand Prix Styrii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL