Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reprezentacja Polski w futsalu WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Reprezentacja Polski w futsalu

Futsal: tylko remis Polaków z Czechami. Zabrakło siedmiu sekund

Michał Piegza
Michał Piegza
Reprezentanci Polski w futsalu stracili szansę na zwycięstwo w Turnieju Państw Wyszehradzkich. W drugim meczu zremisowali 5:5 z Czechami, tracąc decydującego gola na siedem sekund przed końcem gry.

Po poniedziałkowej, dość niespodziewanej, porażce ze Słowacją 2:4, tylko zwycięstwo nad gospodarzami Turnieju Państw Wyszechradzkich Czechami dawało Biało-Czerwonym nadzieję na zwycięstwo w cyklu.

Podopiecznym Błażeja Korczyńskiego niewiele zabrakło do sukcesu. Polacy do przerwy remisowali z rywalami, ale po zmianie stron wyszli na prowadzenie 4:1, a następnie 5:2. Czesi rzucili się do ataku i odrobili straty, do remisu doprowadzając na siedem sekund przed końcową syreną.

W środę, w ostatnim meczu turnieju, Polacy zagrają z Węgrami, którzy podobnie jak Słowacy i Czesi mają 3 punkty. Biało-Czerwoni zdobyli jak na razie tylko punkt i nie mają już szans na zwycięstwo w Turnieju Państw Wyszehradzkich.

Czechy - Polska 5:5 (1:1)
Seidler 11', 30', 40', Czerny 32', Zaruba 35' - Zastawnik 11', 25', 28', Solecki 27', 31' 

Skład reprezentacji Polski: Michał Kałuża, Bartłomiej Nawrat - Piotr Pietruszko, Mikołaj Zastawnik, Mikołaj Kreft, Tomasz Kriezel, Robert Gładczak, Marcin Mikołajewicz, Michał Kubik, Sebastian Leszczak, Adam Wędzony, Wojciech Przybył, Dominik Solecki, Sebastian Wojciechowski.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Reprezentant Serbii odpowiedział na krytykę. "Chcieliśmy wygrać ten mecz"

Polska z Węgrami:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL