Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian Drewnowski Materiały prasowe / futsal.leszno.pl / Na zdjęciu: Damian Drewnowski

Nie żyje Damian Drewnowski. Przegrał walkę z chorobą

Dawid Borek
Dawid Borek
W nocy ze środy na czwartek walkę z chorobą nowotworową przegrał Damian Drewnowski, piłkarz GI Malepszy Futsal Leszno. Zmarł w wieku 24 lat.

"Prawie rok walczył z ciężką chorobą do końca wierząc, że wybiegnie jeszcze na boisko. W ostatnim sezonie był na każdym meczu, dzięki małemu #21 umieszczonemu na strojach zawodników" - przypomina KS Futsal Leszno.

Numer "21", z którym po boiskach biegał Damian Drewnowski, został zastrzeżony przez jego klub. Już nigdy żaden inny piłkarz futsalowego zespołu z Leszna nie zagra z tą liczbą na meczowej koszulce.

Jak wspomina sport.elka.pl, Damian Drewnowski w tradycyjnej odmianie piłki nożnej reprezentował barwy m.in. Pogoni Góra, Jaroty Jarocin, Sparty Miejska Górka, Polonii 1912 Leszno, Piasta Kobylin i Piasta Poniec. Był wychowankiem Miedzi Legnica i Chrobrego Głogów.

19 września Damian Drewnowski skończyłby 25 lat.

Komentarze (8):

 • Katarzyna Nowak Zgłoś
  Wielka tragedia , współczuję rodzinie R.I.P.
  • Big Pen Zgłoś
   Ludzie na każdym kroku gdzie się coś stanie rzucacie się do Polityki .... weźcie zwolnijcie , bo to nie jest na miejscu , sam kilka lat temu pożegnałem kilka osób , które też zmarły
   Czytaj całość
   na Raka i nie powiem , kto rządził...Niestety skutki są tragiczne tej choroby i niestety czasami nawet leki nie pomagają więc przestańcie chrzanić głupoty i zrzucać na kogokolwiek winę....!Trochę szacunku dla tego Gościa.+ R.I.P + Chłopaku , Szkoda tak młodego talentu :(
   • Gregorek Gregorek Zgłoś
    Przykre, że taki młody człowiek umiera. Minister a właściwie Kaczyński nie chce się zgodzić na sprowadzanie leków na raka z Niemiec. Zagłuszają to 500 + a naród umiera na raka.
    Czytaj całość
    Wstyd i hańba. Jak można nie godzić się na sprowadzanie leków !!! Ciemnogród woli 500 + i emeryci 3 zł na dzień !!! Chore państwo ? Myślę, że bardo chore !
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL