Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze podczas meczu Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów Newspix / KRZYSZTOF CICHOMSKI / Na zdjęciu: piłkarze podczas meczu Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów

Futsal: rozgrywki zostały zawieszone!

Michał Piegza
Michał Piegza
Ekstraklasa futsalu zawiesza rozgrywki. W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa do 29 marca włącznie nie będą odbywały się mecze.

Do 29 marca włącznie nie będą się odbywały spotkania ekstraklasy futsalu, poinformował Komisja Ligi Futsalu Ekstraklasy. Wszystko przez zagrożenie epidemią koronowirusa.  

W nawiązaniu do Uchwały nr III/42 z dnia 12 marca 2020 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad postępowania na wypadek braku możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium RP w sezonie 2019/2020 oraz w związku z decyzją organów państwowych i aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID - 19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, na podstawie art. 36 § 1 pkt 10 Statutu PZPN - Komisja Ligi Futsal Ekstraklasy Sp. z o.o. zawiesiła rozgrywki do 29 marca 2020 roku włącznie.

Przypomnijmy, że do tej pory rozegrano 18. kolejek. Przed każdą z drużyn jeszcze osiem spotkań ligowych oraz półfinały i finał Pucharu Polski. 

Czytaj także:
--> Puchar Polski w futsalu: znamy półfinalistów. Bez niespodzianek
--> Futsal: dramat Red Devils Chojnice

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Sezon w lidze futsalu zostanie dokończony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL