Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Melanie ColemanMateriały prasowe / Southern Connecticut State University / Na zdjęciu: Melanie Coleman

Tragiczny wypadek na treningu. Nie żyje Melanie Coleman

Dawid Borek
Dawid Borek
Melanie Coleman, 20-letnia amerykańska gimnastyczka, zmarła w wyniku obrażeń doznanych w wypadku podczas treningu. W efekcie upadku poważnie uszkodziła rdzeń kręgowy.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w momencie, gdy Melanie Coleman nagle spadła z belki. Poważnie uszkodziła rdzeń kręgowy. 20-latka została przetransportowana do szpitala, gdzie po dwóch dniach zmarła.

- Jesteśmy załamani i oszołomieni śmiercią Melanie. Była niesamowicie pracowitą i miłą młodą kobietą. Nasze myśli i modlitwy kierujemy w stronę jej rodziny. Będzie nam jej brakowało - powiedziała Mary Fredericks, trenerka Melanie Coleman.

- Jej trenerzy i nauczyciele opisują Melanie jako wyjątkową młodą kobietę, która wyróżniała się zarówno na płaszczyźnie edukacyjnej, jak też sportowej - skomentował Joe Bertolino, szef Southern Connecticut State University, na którym studiowała zmarła zawodniczka.

"Tragiczny, dziwaczny wypadek" - napisała rodzina Melanie Coleman, która po wypadku założyła zbiórkę na leczenie 20-latki.

Melanie Coleman była studentką pielęgniarstwa i instruktorką gimnastyki w niepełnym wymiarze godzin. - Zawsze była liderką, wszyscy ją podziwiali - wspomniał Thomas Alberti, jej wieloletni trener osobisty.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL