WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Tiger Woods ostatnio jest znany tylko ze skandali

Tiger Woods aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu

Paweł Kapusta
Paweł Kapusta
Tiger Woods znów narozrabiał. Jak donoszą media zza oceanu, słynny golfista został zatrzymany w poniedziałek nad ranem czasu amerykańskiego za jazdę pod wpływem alkoholu.

Według amerykańskich mediów, między innymi serwisu BBC, Tiger Woods został w poniedziałek nad ranem zatrzymany przez policję do przejścia rutynowej kontroli. Wówczas okazało się, że sportowiec jest pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze postanowili go zatrzymać. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 3 nad ranem. Woods z więzienia Palm Beach County został zwolniony o godzinie 10:50.

Serwis tmz.com publikuje również zdjęcie Woods'a, na którym sportowiec wygląda, jakby wyszedł właśnie z kilkudniowej imprezy.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka wpadka słynnego golfisty. W przeszłości, dokładnie w 2009 roku, niedługo po tym, jak sam Wood's przyznał się do zdradzenia żony z ponad setką kobiet (po tym wyznaniu wybuchła gigantyczna afera, bo sportowiec uznawany był w Stanach Zjednoczonych za wzór do naśladowania, a Woods stracił kontrakty reklamowe opiewające na wiele milionów dolarów), spowodował wypadek samochodowy. Wówczas również oskarżono go o jazdę na podwójnym gazie, ale ostatecznie uniknął odpowiedzialności. Być może tym razem będzie inaczej.

ZOBACZ WIDEO Łzy Marcina Różalskiego, nowy mistrz rozkleił się podczas wywiadu

Czy golf jest dla Ciebie interesującą dyscypliną sportu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL