Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Igor Zacharkin przyleciał do Krakowa. Pomoże Biało-Czerwonym (wideo)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Punktualnie o godz. 10:05 trener-konsultant hokejowej reprezentacji Polski, Igor Zacharkin, wylądował na lotnisku w podkrakowskich Balicach.

- Uważnie śledziłem dotychczasowe występy biało-czerwonych, byłem w kontakcie z trenerami Jackiem Płachtą i Kiryłem Korenkowem. Jest szansa awansować i trzeba spróbować z niej skorzystać - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski, którego na lotnisku witał prezes PZHL, Dawid Chwałka.


W czwartek o godz. 20:00 biało-czerwoni zagrają z Kazachstanem. To mecz na szczycie MŚ Dywizji 1A w Krakowie, bo oba zespoły zajmują czołowe miejsca. - Musimy grać cierpliwie i czekać na kontry - zdradził receptę na sukces Igor Zacharkin. - Kazachstan to zespół grający bardzo dynamicznie, a jego reprezentanci występują w KHL - dodał.

Zacharkin był głównym opiekunem polskiej kadry w latach 2012-2014. Aktualnie pełni funkcję trenera-konsultanta naszej reprezentacji. Niedawno jako asystent Wiaczesława Bykowa przyczynił się do triumfu zespołu SKA St. Petersburg w KHL.

Źródło: PZHL.tv

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL