Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / TAMAS KOVACS

Patryk Wronka: Mogliśmy wygrać z Kazachstanem

Rafał Lichowicz
Rafał Lichowicz
W swoim trzecim meczu na mistrzostwach świata Dywizji 1A reprezentacja Polski urwała punkt w meczu z Kazachstanem, przegranym po dogrywce 0:1. Patryk Wronka żałuje, że nie udało się jeszcze bardziej pogrążyć silniejszego rywala.

- Mieliśmy kilka dogodnych okazji i szkoda, że nie udało się wygrać. Optymizmem napawa fakt, że z tak mocnym rywalem przez 60 minut nie straciliśmy gola - mówił po przegranej z Kazachstanem jeden z najlepszych zawodników w szeregach polskiej reprezentacji, Patryk Wronka.

Polacy dzięki przegranej dopiero po dogrywce mają w dorobku cztery punkty i w perspektywie dwa spotkania z Węgrami i Austrią. Spoglądając na obecny układ w tabeli Biało-Czerwoni wciąż nie wypadli z gry o awans do elity.

- Walczymy do końca. Nie patrzymy na to czy możemy wciąż awansować. Skupiamy się na kolejnym przeciwniku - Węgrach i mam nadzieję, że wygramy ten mecz - dodał młody atakujący reprezentacji.

Polska po zdobyciu punktu w meczu z Kazachstanem awansowała na trzecie miejsce w tabeli Dywizji 1A turnieju rozgrywanego na Ukrainie. Do elity awansują dwa najlepsze zespoły. Kolejny mecz z Węgrami zostanie rozegrany w czwartek o godzinie 16:00.

Czy reprezentacja Polski zdobędzie trzy punkty w meczu z Węgrami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL