Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartłomiej Neupauer Newspix / Tomasz Zasinski / Na zdjęciu: Bartłomiej Neupauer

MŚ w hokeju na lodzie. Najtańsze bilety do Spodka w przedsprzedaży za 7,5 zł

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Fani hokeja na lodzie w Polsce mogą liczyć na bardzo tanie bilety na mecze hokejowych mistrzostw świata w Katowicach. Karnety na cały turniej kosztują tylko 30 zł!

Polska będzie gospodarzem przyszłorocznych mistrzostw świata w hokeju na lodzie Dywizji 1B. Turniej trzeciego szczebla rozgrywek odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2020 r. w katowickim Spodku.

Organizatorzy mistrzostw zamierzają zapełnić trybuny kibicami. Mają w tym pomóc bardzo okazyjne ceny wejściówek. W przedsprzedaży można już kupić bilety na poszczególne mecze w cenie... 7,5 zł (najtańszy bilet ulgowy). Bilet normalny kosztuje 14 zł, a karnet na wszystkie spotkania 60 zł (ulgowy 30 zł).

- Nie jest sztuką wywindować cenę biletów. Sztuką jest zapełnić Spodek - powiedział Robert Walczak, wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, cytowany przez "Gazetę Wyborczą".

ZOBACZ: Hokej. Comarch Cracovia zagra w turnieju finałowym Pucharu Kontynentalnego >>

Działacz PZHL zapowiedział jednak, że ceny wzrosną po 24 grudnia i w czasie mistrzostw będą dwukrotnie droższe od tych, które są oferowane teraz. W MŚ 2020 Dywizji 1B rywalami Biało-Czerwonych będą zespoły: Estonii, Japonii, Litwy, Serbii i Ukrainy.

ZOBACZ: Hokej. Turniej EIHC o Puchar Niepodległości: Polacy ulegli Węgrom na zakończenie zmagań w Gdańsku >>


ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. PZN nie zapłacił ani złotówki za nowe buty. "Na badania jest specjalny grant"

Komentarze (1):

  • steffen Zgłoś
    Panie Walczak, po EIHC w Gdańsku inaczej pan śpiewał :DAle jak widać nauczka pomogła i poszło się po rozum do głowy. Cóż, lepiej późno niż wcale.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL