Najnowsze Wyniki/Kalendarz

QUIZ: To były największe sukcesy Polaków w 2016 roku. Pamiętasz je?

Patryk Kurkowski
Patryk Kurkowski
Ten rok był pełen sukcesów, zwłaszcza tych, odniesionych na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Ale nie brakowało też innych - w piłce nożnej, piłce ręcznej czy siatkówce. Sprawdź, czy pamiętasz wszystkie osiągnięcia Polaków.
Pytanie 1/15

Zdobyła złoty medal na mistrzostwach Europy, a niedługo później zdeklasowała rywalki na igrzyskach olimpijskich. Poprawiła również własny rekord świata. O kim mowa?

Pytanie 2/15

Bartosz Zmarzlik znakomicie spisał się w tym roku w Speedway Grand Prix. Polak stanął bowiem na podium Indywidualnych Mistrzostw Świata. Które miejsce zajął nasz żużlowiec?

Pytanie 3/15

To był jeden z największych sukcesów drużynowych w tym roku. Vive Tauron Kielce znakomicie spisało się w Lidze Mistrzów i...

Pytanie 4/15

Polscy skoczkowie niedawno fantastycznie wypadli podczas drużynowego konkursu w Klingenthal. Był to ogromny sukces Biało-Czerwonych. Na której pozycji zostali sklasyfikowani nasi zawodnicy?

Pytanie 5/15

Grzegorz Krychowiak latem trafił do Paris Saint-Germain, ale wcześniej odniósł kolejny wielki sukces z hiszpańską Sevillą. Jaki?

Aby przejść dalej uzupełnij odpowiedzi ↑

PRZEJDŹ NA WP.PL